Steper Infrared Q1

Nuży Cię tradycyjny trening na siłowni? Chcesz, by wysiłek fizyczny przyniósł szybki, zauważalny efekt? Mamy coś dla Ciebie: Body Space Infrared Steper! Jest to urządzenie pozwalające wymodelować sylwetkę, angażując o wiele większą liczbę mięśni aniżeli inne trenażery stosowane w klubach fitness.

Dla kogo?

Body Space Infrared Steper to idealne urządzenie dla tych, którzy chcą połączyć spalanie tłuszczu, utratę cellulitu i modelowanie sylwetki z wydaleniem nadmiernej ilości wody i cholesterolu, detoksykacją oraz wzmocnieniem organizmu.

Na czym to polega?

Ćwiczenia fizyczne wspomagane są przez technologię podczerwieni „InfraRed”, dzięki której organizm łatwiej wydala nie tylko wodę, ale także tłuszcz (20%), cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne, mobilizuje siły obronne organizmu, wzmacniając układ immunologiczny.

Urządzenie dostępne w naszym Studiu symuluje stawianie kroków w sposób najbardziej zbliżony do naturalnego, zgodnego z naturalną motoryką ludzkich ruchów.  Solidna konstrukcja z potężnym kołem zamachowym zapewnia płynność i komfort pracy.

Efekty

Trening z Body Space Infrared Steper prowadzi do znacznej redukcji cellulitu, przyspiesza spalanie kalorii i pozwala na szybką redukcję tkanki tłuszczowej. Już po kilku sesjach uzyskujemy efekt szczuplejszej, wymodelowanej sylwetki. Poza tym, następuje poprawa działania układu limfatycznego, polepsza się kondycja fizyczna, zaś z organizmu usunięte zostają toksyny i szkodliwe substancje. Wszystko to prowadzi do nie tylko piękniejszego wyglądu, ale również poprawy samopoczucia i jakości życia.