Body Space VACUTHERM Q1 Bieżnia Profi

Co powiesz na połączenie sił tradycyjnej bieżni z kapsułą z podciśnieniem polepszającym krążenie krwi w miejscach szczególnie narażonych na cellulit? Jeżeli jesteś na tak, poznaj Body Space VACUTHERM Q1 Bieżnię Profi.

Dla kogo?

Dla każdego, kto boryka się z problemem tkanki tłuszczowej w trudnych okolicach, czyli na brzuchu, udach i pośladkach. Dla każdego, komu nie wystarcza sam wysiłek fizyczny i potrzebuje dodatkowego wsparcia (promieniowanie podczerwone) w walce z tłuszczykiem.

Body Space Vacu Therm Q1 Bieżnia została stworzona z myślą nie tylko o problemach tysiącu kobiet, ale też mężczyzn, którzy dzięki ćwiczeniom zyskują poprawę kondycji fizycznej, rozbudowanie i trenowanie mięśni oraz poprawę ukrwienia organizmu, a szczególnie dolnych partii ciała, co pozytywnie wpływa nie tylko na wygląd skóry, ale również na kondycję seksualną.

Na czym to polega?

W urządzeniach Vacu Therm dolna, ta najbardziej problematyczna część ciała zostaje szczelnie zamknięta w kapsule i poddawana na przemian działaniu podciśnienia i ciśnienia atmosferycznego. Stosowanie podciśnienia przy jednoczesnym wysiłku fizycznym służy aktywnemu spalaniu kalorii, przyśpiesza odchudzanie, krążenie krwi i gwarantuje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej z „trudnych okolic” (brzuch, pośladki, uda), a także redukcję cellulitu.

Trening na Body Space Vacu Therm Q1 Bieżnia zapewnia nie tylko poprawę wyglądu ciała i skóry, ale też relaks i dawkę energii, które sprzyjają naszemu samopoczuciu.

Efekty

Metoda zwalczania cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej przy pomocy urządzeń Vacu Therm jest obecnie najbardziej skuteczna i daje pewność całkowitego sukcesu pod warunkiem poddania się odpowiedniej ilości zabiegów.

Trening z Body Space Vacu Therm Q1 Bieżnia to przyspieszenie przemiany materii o 40%, szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, poprawa ukrwienia, polepszenie kondycji fizycznej, usunięcie toksyn z organizmu, poprawa kondycji układu sercowo-naczyniowego, redukcja bólu po urazach oraz przy przewlekłych dolegliwościach, opóźnienie starzenia się skóry (promieniowanie podczerwone) oraz lepsze samopoczucie.