O nas

Zdrowa dieta i aktywny styl życia to podstawa w próbie osiągnięcia smukłej sylwetki. Jednak każda z nas ma w swoim ciele takie miejsca, w których permanentnie i nachalnie odkłada się tkanka tłuszczowa, przy czym żadne ćwiczenia ani dieta nie są w stanie zmienić tego stanu. Jeśli jesteś typem gruszki, Twoją zmorą są zapewne krągłe pośladki, wystające bryczesy oraz mocne uda. Natomiast jeśli jesteś typem jabłka, zapewne doskwiera Ci brak talii i wystające boczki… Chyba każda z nas ma coś, co chciałaby w sobie poprawić (wymodelować).

Zmiana jest w zasięgu Twojej ręki! Poznaj możliwości zabiegów w Studiu Emulsja – bez ingerencji igieł czy skalpela, bez wydawania góry pieniędzy w Instytutach czy Klinikach Urody.

Marzysz o pięknej i zdrowej skórze bez cellulitu?

Chcesz w 3 tygodnie zmieścić się w swoje stare jeansy?

Marzysz o tym, by pozbyć się wałka z brzuszka po ciąży?

Pragniesz wymodelować sylwetkę?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, widzimy się w Studiu Emulsja. W sposób indywidualny dobierzemy dla Ciebie metodę walki z problematycznymi partiami ciała. W osiąganiu celów nie lubimy fikcji czy opowiadań, u nas liczą się czyste fakty, czyli rzeczywiście utracone centymetry w obwodzie ciała oraz zredukowany cellulit. Każda z naszych klientek jest mierzona, ważona i fotografowana przed i po zabiegach, aby móc zobaczyć różnicę. Przyjdź do Studia Emulsja i przekonaj się sama!

Studio Emulsja to absolutnie unikatowe miejsce w Toruniu, gdzie bez diety, ćwiczeń i wyrzeczeń stracisz nawet do 25cm w różnych obwodach ciała! Profesjonalne i nowoczesne urządzenia do zabiegów modelowania zapewniają wysoką jakość usług i widoczne gołym okiem efekty końcowe. Innowacyjność i wyjątkowość tego miejsca polega przede wszystkim na bardzo przystępnych cenach, najniższych w Toruniu!!! Przyjdź na darmową konsultację do Studia Emulsja. 

 

Nowe Studio Emulsja Toruń

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank