EMULSJA ‘MEGA-SLIM’

EMULSJA *MEGA-SLIM* to zabieg skomponowany z 4 bardzo skutecznych metod  na wyszczuplenie i ujędrnienie skóry: (Endermologia +Bbody Shaping + Oscylacja + Body Wrapping).  Jest to jedna z najsilniejszych kompozycji zabiegowych dostępnych w naszym Studiu, ponieważ ponad godzinę i 15minut działamy urządzeniami bezpośrednio na skórę i komórki tłuszczowe. Ostatni m etapem  zabiegu to Body Wrapping.

 

Czas trwania 1 zabiegu: 90minut;

Strefa zabiegowa: brzuch + boczki + uda + pośladki;

Dla kogo: dla wszystkich, którzy chcą w krótkim czasie stracić sporo centymetrów w obwodach ciała a przy okazji ujędrnić i odżywić skórę;

Efekty (po min 5 zabiegach): spadek w obwodach do -15cm (z równoległą dietą nawet dużo więcej), ujędrniona skóra, redukcja cellulitu;

Częstotliwość zabiegów: pierwszy zabieg 1x w tygodniu, kolejne 1-2x w tygodniu.

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki niemu można usunąć cellulit, wymodelować sylwetkę, ujędrnić skórę. Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. W związku z tym ma działanie: odchudzające, odmładzające, oczyszczające i terapeutyczne – zmniejsza różne rodzaje bólu. Najbardziej spektakularne efekty osiągną osoby, które zdecydują się na endermologię w celu likwidacji cellulitu, wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki. Podczas zabiegu skóra jest mocno masowana co pobudza metabolizm. W związku z tym następuje przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej oraz eliminacje toksyn i tłuszczu z organizmu.

Body Shaper to absolutna nowość w Studiu Emulsja. Innowacyjne połączenie endomasażu z falami radiowymi bipolarnymi pozytywnie wpływa na redukcję tkanek tłuszczowych oraz na cellulitu i ujędrnienie ciała jednocześnie. Dzięki tej metodzie i możliwości połączenia wielu funkcji urządzenia w jednym zabiegu uzyskujemy efekt rozbicia tkanki tłuszczowej, ujędrnienie oraz regenerację tkanki łącznej, podniesienie odporności organizmu, detoksykację oraz dzięki zastosowaniu funkcji drenażu limfatycznego zwalczamy cellulit poprzez pobudzenie układu limfatycznego do efektywniejszej pracy jednocześnie likwidując zastoje i zastój wody w organizmie. Drenaż limfatyczny pozwala także skutecznie walczyć z opuchlizną oraz uczuciem „ciężkich nóg”.

Osylacyjna  polega na wytworzeniu przerywanego pola elektrostatycznego za pomocą apara­tu  pomiędzy aplikatorem, a tkankami ludzkimi. W trakcie zabiegu, dzięki siłom elektrostatycznym tkanki są pociągane, a następnie zwalniane w wybranym zakresie częstotliwości. Wywołuje to unikalną, głęboką wibrację rezonansową (oscylację) tkanek. Zabieg ten ma szerokie zastosowania, ale głównym jego skutkiem jest utrata tkanki tłuszczowej, poprawa krążenia i metabolizmu, niwelacja cellulitu oraz ujędrnienie skóry.

Body Wrapping – to zabieg wyszczuplający składający się z dwóch zasadniczych etapów. Podczas pierwszego na skórę nakłada się kosmetyki pielęgnacyjne o działaniu modelującym, ujędrniającym lub antycellulitowym. Natomiast druga część tego zabiegu kosmetycznego polega na owinięciu całego ciała folią stretchową.