EMULSJA ‘FLAT BELLY’

EMULSJA *FLAT BELLY* czyli „Płaski brzuszek”. To zestaw trzech bardzo skutecznych metod na rozbicie tkanki tłuszczowej a przy okazji  wzmacniających mięśnie brzucha:  Liposukcja Ultradźwiękowa (Kawitacyjna), Endermologia, Elektrostymulacja. Redukcja centymetrów w obwodach, ujędrnienie skóry oraz mocniejsze mięśnie brzucha – to nasz cel!

 

Czas trwania 1 zabiegu: ok 75 minut;

Strefa zabiegowa: brzuch + boczki z tyłu;

Dla kogo: dla osób, których głównym celem jest zmniejszenie obwodów brzucha oraz ujędrnienie skóry brzucha;

Efekty (po min 5 zabiegach): spadek w obwodach o kilka cm,  jędrna, odżywiona, zdrowa skóra;

Częstotliwość zabiegów: pierwszy zabieg 1x w tygodniu, kolejne 2x w tygodniu.

A wychodząc naprzeciw naszym Klientkom, które nie z brzuszkiem a z udami i pośladkami mają więcej pracy, informujemy, że taką samą kompozycję zabiegową zastosować można na dolną część ciała czyli nogi.

Liposukcja Ultradźwiękowa (Kawitacyjna)  znana i lubiana jest wszędzie! Jest najskuteczniejsza spośród bezbolesnych metod redukcji tkanki tłuszczowej. W odróżnieniu do chirurgicznej jest nieinwazyjna, bezbolesna oraz pozbawiona długiego okresu bolącej rekonwalescencji, ponieważ nie pozostawia nawet siniaków. Jednak zamieniając liposukcję tradycyjną na kawitacyjną (ultradźwiękową) wydłużamy czas oczekiwania na efekt oraz zwiększmy liczbę zabiegów potrzebnych do porównywalnego efektu. Liposukcja ultradźwiękowa rozbija nasze komórki tłuszczowe za pomocą ultradźwięków o niskiej częstotliwości, a te w postaci płynnej trafiają do wątroby, skąd są wydalane w trakcie naturalnych procesów metabolicznych.

Endermologia to nowoczesny zabieg, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientek Studia Emulsja. Uwaga, uzależnia! Po serii zabiegów można stracić nawet kilka centymetrów w jednym udzie, pośladkach czy talii, a cellulit zredukować nawet do 70%!. Wśród naszych klientek nie ma osoby, która nie widziałaby różnicy w strukturze i jędrności skóry.
Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki niemu można usunąć cellulit, wymodelować sylwetkę a czasem nawet stracić wagę. Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. W związku z tym ma działanie: odchudzające, odmładzające, oczyszczające i terapeutyczne – zmniejsza różne rodzaje bólu.

Elektrostymulacja –  jest zabiegiem, który punktowo stymuluje pracę mięśni i rozbija tkankę tłuszczową. Dzięki wykorzystaniu prądu zmiennego, który pobudza mięśnie do wysiłku pozwala na modelowanie i wyszczuplenie sylwetki. Zabieg powoduje wzmocnienie mięśni i spalanie nagromadzonego tłuszczu co skutkuje przemianą tkanki tłuszczowej w mięśniową. Podczas zabiegu następuje pobudzenie przemiany materii i krążenia krwi, redukcja ilości podskórnej tkanki tłuszczowej, wzrost jędrności i elastyczności skóry, redukcja cellulitu. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych. Elektrostymulacja jest niezwykle wygodna, zdrowa i skuteczna. Zastępuje wielogodzinne uprawianie sportu, nie wymagając wysiłku (45-minutowy zabieg porównywalny jest z dwugodzinną sesją na siłowni ,a 1 zabieg na brzuch daje rezultaty 1200 skłonów brzucha bez potrzeby ruchu).