EMULSJA ‘FLAT BELLY’

FLAT BELLY, czyli „płaski brzuszek” to zestaw trzech bardzo skutecznych metod na rozbicie tkanki tłuszczowej, a przy okazji wzmacniających mięśnie brzucha. Redukcja centymetrów w obwodach, ujędrnienie skóry oraz mocniejsze mięśnie brzucha – to nasz cel!

*A dla tych, którzy mają większy problem z udami i pośladkami, proponujemy tę samą kompozycję zabiegową na nogi!

Dla kogo? Dla osób, których głównym celem jest zmniejszenie obwodów oraz ujędrnienie skóry brzucha.

Strefa zabiegowa: brzuch + boczki z tyłu.

Czas trwania 1 zabiegu: ok 75 minut.

Efekty: (po min. 5 zabiegach): spadek w obwodach o kilka cm, jędrna, odżywiona, zdrowa skóra.

Częstotliwość zabiegów: pierwszy zabieg -1 x w tygodniu, kolejne – 2 x w tygodniu.

Szczegóły: FLAT BELLY to następujące po sobie liposukcja ultradźwiękowa (kawitacyjna) endermologia i elektrostymulacja.

Liposukcja ultradźwiękowa (kawitacyjna) w odróżnieniu do chirurgicznej jest nieinwazyjna i bezbolesna. Podczas zabiegu komórki tłuszczowe są rozbijane za pomocą ultradźwięków o niskiej częstotliwości. Liposukcja ultradźwiękowa jest idealna do redukcji tkanki tłuszczowej, która zalega w trudno dostępnych dla innych metod miejscach, takich jak kolana, wewnętrzne partie ud, ramiona, łydki. Z powodzeniem stosuje się ją również na większe obszary ciała.

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki niemu pozbędziesz się cellulitu, wymodelujesz sylwetkę i ujędrnisz skórę. Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. W związku z tym ma działanie odchudzające, odmładzające, oczyszczające i terapeutyczne – zmniejsza różne rodzaje bólu.

Elektrostymulacja jest zabiegiem, który punktowo stymuluje pracę mięśni i rozbija tkankę tłuszczową. Dzięki wykorzystaniu prądu zmiennego pozwala na modelowanie i wyszczuplenie sylwetki. Zabieg powoduje wzmocnienie mięśni i spalanie nagromadzonego tłuszczu, redukcję cellulitu oraz wzrost jędrności i elastyczności skóry. Elektrostymulacja zastępuje wielogodzinne uprawianie sportu (45-minutowy zabieg porównywalny jest z dwugodzinną sesją na siłowni ,a 1 zabieg na brzuch daje rezultaty 1200 skłonów brzucha bez potrzeby ruchu).