EMULSJA ‘CELLU-KILLER’

EMULSJA *CELLU-KiLLER* – (Endermologia + Dermaroller + Body Wrapping) – chyba najczęściej wykonywana kompozycja zabiegowa w Studiu Emulsja. Dlaczego?  Bo w stosunkowo krótkim czasie (ok 1h) działamy szybko, intensywnie i skutecznie.

 

Czas trwania 1 zabiegu: ok 55 minut;

Strefa zabiegowa: brzuch + boczki + uda + pośladki;

Dla kogo: dla osób, których głównym celem jest redukcja cellulitu oraz ujędrnienie skóry;

Efekty (po min 5 zabiegach): spadek w obwodach do -10cm, redukcja cellulitu nawet do 70%; jędrna, zdrowa skóra;

Częstotliwość zabiegów: pierwszy zabieg 1x w tygodniu, kolejne 2x w tygodniu.

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który oddziałuje na tkankę łączną skóry. Dzięki niemu można usunąć cellulit, wymodelować sylwetkę, ujędrnić skórę. Masaż połączony z podciśnieniem uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych. W związku z tym ma działanie: odchudzające, odmładzające, oczyszczające i terapeutyczne – zmniejsza różne rodzaje bólu. Najbardziej spektakularne efekty osiągną osoby, które zdecydują się na endermologię w celu likwidacji cellulitu, wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki. Podczas zabiegu skóra jest mocno masowana co pobudza metabolizm. W związku z tym następuje przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej oraz eliminacje toksyn i tłuszczu z organizmu.

Dermaroller – to urządzenie pobudzające skórę do produkcji kolagenu i samonaprawy. Jest to rolka „naszpikowana” igłami, zazwyczaj tytanowymi o długości 1,5mm. Rolowanie trwa kilka minut i jest bezbolesne.

 

Body Wrapping – to zabieg wyszczuplający składający się z dwóch zasadniczych etapów. Podczas pierwszego na skórę nakłada się kosmetyki pielęgnacyjne o działaniu modelującym, ujędrniającym lub antycellulitowym. Natomiast druga część tego zabiegu kosmetycznego polega na owinięciu całego ciała folią stretchową.