BODY ROLL

KATEGORIE: MODELOWANIE SYLWETKI - URZĄDZENIA CARDIO, NOWOŚCI, BODY ROLL, BODY SPACE

Rollmasaż jest sprawdzonym sposobem na jędrną sylwetkę, to już nowy trend w masażu odchudzającym, limfatycznym. Polega na masowaniu całego ciała za pomocą drewnianych, charakterystycznie wyprofilowanych rolek.

Urządzenie Body Space Body Roll łączy w sobie łatwość użytkowania i estetykę wykonania. Zajmuje zaledwie 1m2 i jest łatwe w obsłudze. Wbudowany komputer pozwala na precyzyjną kontrolę pracy. Urządzenie nie wymaga zatrudnienia dodatkowego personelu – wymaga jedynie paru sekund na włączenie go.

Body Space BODY ROLL
Body Roll jest sprawdzonym sposobem na jędrną sylwetkę, to już nowy trend w masażu odchudzającym, limfatycznym. Polega na masowaniu całego ciała za pomocą drewnianych, charakterystycznie wyprofilowanych rolek.

​Urządzenie to, łączy w sobie łatwość użytkowania i estetykę wykonania. Zajmuje zaledwie 1m2 i jest łatwe w obsłudze. Wbudowany komputer pozwala na precyzyjną kontrolę pracy. Urządzenie nie wymaga zatrudnienia dodatkowego personelu – wymaga jedynie paru sekund na włączenie go.

Prawdziwy żarnik podczerwieni, zamontowany w Body Roll Infra, jeszcze skuteczniej pomaga w uzyskaniu pięknej i szczupłej sylwetki, skuteczniej wzmacnia mięśnie, uelastycznia skórę i redukuje rozstępy. Body Roll z podczer­wienią łączy w sobie lecznicze działanie promieni podczerwieni z dobroczynnym masażem na rolkach. Podczerwień powoduje, że masaż staje się jeszcze większą przyjemnością.

Body Roll Infra jest urządzeniem całkowicie bezpiecznym i zaprojektowanym tak, aby zapewnić najwyższy komfort masażu. Urządzenie do profesjonalnego masażu limfatycznego Body Roll, udostępnia użytkownikowi szeroki wybór programów i fun­kcji, które można w dowolny sposób konfigurować oraz tworzyć ustawienia spersonalizowane.

aq_block_2

Masaż Body Space Body Roll pozytywnie wpływa na:

*układ krążenia – pobudza przepływ limfy, zwiększa szybkość przepływu krwi, otwierają się naczynia włosowate, przez co tkanki są lepiej odżywione i dotlenione, poprawia się metabolizm, wzrasta odporność organizmu

*układ nerwowy – usprawnia przewodzenie bodźców nerwowych, uwalnia endomorfiny, które wyciszają ból, powodują uczucie odprężenia

*układ mięśniowy – zwiększa elastyczność mięśni, podwyższając lub obniżając napięcie mięśniowe

aq_block_4

Efekty działania:

* poprawa krążenia krwi

*dogłębne rozbicie tkanki tłuszczowej

*modelowanie sylwetki

*poprawa krążenia limfy

*lepsze ujędrnianie tkanek

*zmniejszenie dolegliwości bólowych

*łagodzenie zespołu napięcia przedmiesiączkowego

*poprawa samopoczucia

*łagodzenie stresu

*usunięcie toksyn z ustroju

*rewitalizacja organizmu

*redukcja wagi ciała

Przeciwskazania

*nieleczone i nieuregulowane nadciśnienie

*choroby serca (rozruszniki, zastawki)

*zaburzenia układu krwionośnego oraz zaawansowane żylaki

*nowotwór, choroby węzłów chłonnych

**ostre stany zapalne skóry

*ciąża

*zaawansowana osteoporoza​

Studio Emulsja

Studio Emulsja

Toruń

MODELOWANIE SYLWETKI