O nas

Każda z nas chce być młoda, szczupła i wysportowana – jednym słowem „idealna”. Film, telewizja i kolorowe magazyny pokazują nam jak wyglądać powinnyśmy. Zdrowa dieta i aktywny styl życia to podstawa w próbie osiągnięcia tego celu. Jednak każda z nas ma w swoim ciele takie miejsca, w których permanentnie i nachalnie odkłada się tkanka tłuszczowa, przy czym żadne ćwiczenia ani żadna dieta nie są w stanie poprawić pewnych części ciała. Jeśli jesteś typem gruszki to Twoją zmorą są zapewne krągłe pośladki, wystające bryczesy oraz mocne uda. Natomiast jeśli jesteś typem jabłka to zapewne doskwiera Ci brak talii i wystające boczki… Słowem, każda z nas ma coś co chce w sobie poprawić (wymodelować). I co Ty na to, że to już teraz jest możliwe i to bez wydania góry pieniędzy w Instytutach czy Klinikach Urody. Zapraszamy Cię do Studia Emulsja, gdzie bez igieł czy skalpela wymodelujesz swoje ciało!

Jeśli marzysz o pięknej i zdrowej skórze bez cellulitu, jeśli chcesz w 3 tygodnie zmieścić się w swoje stare jeansy, jeśli chcesz pozbyć się wałka z brzuszka po ciąży i w końcu jeśli chcesz wymodelować sobie sylwetkę to widzimy się w Studiu Emulsja, gdzie w sposób indywidualny dobierzemy dla Ciebie metodę walki z problematycznymi partiami ciała. W osiąganiu celów nie lubimy fikcji czy opowiadań, u nas liczą się czyste fakty czyli rzeczywiście utracone centymetry w obwodzie ciała oraz zredukowany cellulit. Każda z naszych klientek jest mierzona, ważona i fotografowana przed i po zabiegach, aby móc zobaczyć różnicę. Przyjdź do Studia Emulsja i przekonaj się sama!

Studio Emulsja to absolutnie unikatowe miejsce w Toruniu, gdzie bez diety, bez ćwiczeń i wyrzeczeń stracisz nawet do -25cm w różnych obwodach ciała! Profesjonalne i nowoczesne urządzenia do zabiegów modelowania zapewniają wysoką jakość usług i widoczne gołym okiem efekty końcowe. Innowacyjność i wyjątkowość tego miejsca polega przede wszystkim na bardzo przystępnych cenach, najniższych w Toruniu!!! Przyjdź na darmową konsultację do Studia Emulsja:)

 

Nowe Studio Emulsja Toruń

Flickr Album Gallery Powered By: Weblizar